Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Antymech – Nawóz do trawników zwalczający mech

antymech_1kg_wizual„Twój Ogród – nawóz do trawników Antymech” jest nowoczesnym, mineralnym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do ochrony trawnika przed występowaniem mchu. Dzięki odpowiedniej granulacji jest łatwy w stosowaniu. Doskonale dobrany skład pokarmowy tego nawozu z jednej strony powoduje ograniczenie występowania w trawnikach mchu, a z drugiej zapewnia zdrowotność oraz piękne, soczyste barwy pielęgnowanego trawnika.

Zastosowanie:
„Twój Ogród – nawóz do trawników Antymech” może być stosowany interwencyjnie na występujący w trawniku mech, jak również zapobiegawczo.
W przypadku stosowania interwencyjnego, zaleca się rozsiewać nawóz w miejscach występowania mchu w dawce 150-200 g/m2, a następnie podlać te miejsca odpowiednią ilością wody. W razie potrzeby zabieg należy powtórzyć po upływie około 30 dni.
W przypadku stosowania zapobiegawczego, zaleca się równomierne rozsiewanie nawozu na całej powierzchni trawnika w dawce 60-80 g/m2, co 7-8 tygodni w trakcie okresu wegetacji. Zamknięta garść zawiera od 40-60 g nawozu.

Dostępne opakowanie: 1 kg

Nawozy w sklepie internetowym Agrosimex
Antymech – nawóz do trawników zwalczający mech