Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Nawóz do kwiatów zielonych

kwiaty_zielone_300g_wizualNAWÓZ WE z siarką i mikroskładnikami pokarmowymi

Typ: nawóz NPK

Nawóz do kwiatów zielonych jest nawozem o zrównoważonym składzie, zawierającym wszystkie makro i mikroelementy gwarantujące silny rozwój systemu korzeniowego, bujny wzrost i zdrowy wygląd roślin o ozdobnych liściach. Regularne stosowanie nawozu zapewnia intensywną zieleń liści oraz silne przyrosty nowych pędów.

Zastosowanie:
Nawóz należy stosować w dawce 1 g/1 L wody co 7-10 dni, od marca do końca września. Nawóz ten polecamy także do nawożenia roślin ozdobnych kwitnących w okresie wzrostu wegetatywnego przed wytworzeniem pąków kwiatowych. Płaska miarka nawozu wystarcza na 5 L wody. Opakowanie nawozu wystarcza na 300 L wody.

SKŁAD:

19% azotu (N) całkowitego, w tym: 1,6% azotu (N) azotanowego, 3,8% azotu (N) amonowego i 13,6% azotu (N) amidowego; 19% pięciotlenku fosforu (P2O5) rozpuszczalnego w wodzie; 19% tlenku potasu (K2O) rozpuszczalnego w wodzie; 5,8% trójtlenku siarki (SO3) rozpuszczalnego w wodzie; 0,01% boru (B) roz­puszczalnego w wodzie; 0,0075% miedzi (Cu) rozpu­szczalnej w wodzie; 0,026% żelaza (Fe) rozpu­szczalnego w wodzie; 0,032% manganu (Mn) rozpuszczalnego w wodzie; 0,023% cynku (Zn)rozpuszczalnego w wodzie. Miedź, żelazo, mangan i cynk schelatowane za pomocą EDTA. Stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 2-8.

CHARAKTERYSTYKA:

całkowicie rozpuszczalny w wodzie nawóz mineralny, przeznaczony do nawoże­nia roślin ozdobnych.

INSTRUKCJA PRZECHOWYWANIA I TRANSPORTO­WANIA:

Nawóz przechowywać w zamkniętych, oryginalnych opakowaniach, w pomieszczeniach suchych z dala od żywności i pasz, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W czasie przechowywania i transportu chronić przed ciepłem, bezpośrednim nasłonecznieniem, zawilgoceniem i mechanicznym uszkodzeniem opakowań. W razie przypadkowego spożycia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Miejsca zanieczyszczone nawozem obficie spłukać wodą.
Okres ważności: przy zachowaniu określonych wy­żej warunków przechowywania – bezterminowo.

Producent:
Rosier S. A.
1, rue du Berceau;
B-7911 Moustier; Belgia

Dystrybutor:
Agrosimex Sp. z o. o.
Goliany 43; 05-620 Błędów,
tel. (48) 668 08 41, fax (48) 668 08 83,
www.agrosimex.pl

Nawozy w sklepie internetowym Agrosimex
Nawóz do kwiatów zielonych – 300 g – sprawdź cenę