Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Nawóz do pelargonii i surfinii

pelargonie_300g_wizualNAWÓZ WE z siarką i mikroskładnikami pokarmowymi
Typ: nawóz NPK

Nawóz do pelargonii, surfinii, begonii, fuksji, sundewilii, hortensji, azalii, róż i innych roślin ozdobnych kwitnących jest nawozem zawierającym wszystkie makro i mikroelementy gwarantujące silny rozwój pąków kwiatowych i intensywną barwękwiatów. Regularne stosowanie nawozu zapewnia obfite i długie kwitnienie.

Zastosowanie:

Nawóz należy stosować w dawce 1-1,5g/1L wody co 3-7 dni (pelargonie, surfinie, begonie, fuksje, róże) od wytworzenia pierwszych pąków kwiatowych do końca kwitnienia. Nawóz ten polecamy także do nawożenia roślin ozdobnych kwitnących w domu (lilie, storczyki, azalie itp.) w dawce 1g/L wody co 7-14 dni. Pierwszy raz nawozimy po wytworzeniu pędów kwiatowych.Płaska miarka nawozu wystarcza na 5 L wody. Opakowanie nawozu wystarcza na200-300L wody. Kalendarz nawożenia roślin ozdobnych kwitnących nawozami z serii „Twój ogród”.

Jeżeli chcą Państwo mieć najpiękniejsze kwiaty, które będą prawdziwą ozdobą domu, balkonu lub tarasu polecamy zastosować wczesną wiosną nawozy:
„Twój ogród – ROSAHUMUS – nawóz poprawiający żyzność gleb” w dawce 1-2 g/L wody oraz
„Twój Ogród nawóz do kwiatów zielonych” który zapewni dużą ilość liści i bujny wzrost roślin.

SKŁAD: 8% azotu (N) całkowitego, w tym: 6% azotu (N) azotanowego, 1% azotu (N) amonowego i 1% azotu (N) amidowego; 24% pięciotlenku fosforu (P2O5) rozpuszczalnego w wodzie; 34% tlenku potasu (K2O) rozpuszczalnego w wodzie; 2% tlenku magnezu (Mg2O) rozpuszczalnego w wodzie; 0,01% boru (B) rozpuszczalnego w wodzie; 0,0075% miedzi (Cu) rozpuszczalne] w wodzie, 0,026% żelaza (Fe) rozpuszczalnego w wodzie; 0,032% manganu (Mn) rozpuszczalnego w wodzie; 0,023% cynku (Zn) rozpuszczalnego w wodzie. Miedź, żelazo, mangan i cynk schelatowane za pomocą EDTA. Stabilnośćfrakcji schelatowanej w zakresie pH 2-8.

CHARAKTERYSTYKA:

całkowicie rozpuszczalny w wo­dzie nawóz mineralny, przeznaczony do nawożenia roślin ozdobnych kwitnących: pelargonia, surfinia, be­gonia, fuksja, sundewilla, hortensja, storczyk, azalia, itp.

INSTRUKCJA PRZECHOWYWANIA I TRANSPORTO­WANIA:

Nawóz przechowywać w zamkniętych, orygi­nalnych opakowaniach, w pomieszczeniach suchych, z dala od żywności i pasz, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W czasie przechowywania i transportu chronić przed ciepłem, bezpośrednim nasłonecznieniem, zawilgoceniem i mechanicznym uszkodzeniem opako­wań. W razie przypadkowego spożycia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Miejsca zanieczyszczone nawozem obficie spłukać wodą.

Okres ważności:

przy zachowaniu określonych wyżej warunków przechowywania – bezterminowo.

Producent:
Rosier S.A.
1, rue du Berceau;
B-7911 Moustier; Belgia

Dystrybutor:
Agrosimex Sp. z o. o.
Goliany 43; 05-620 Błędów
tel. (48) 668 08 41, fax (48) 668 08 83
www.agrosimex.pl

Nawozy w sklepie internetowym Agrosimex

Nawóz do pelargonii i surfinii – 300 g – sprawdź cenę