Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Nazwóz do iglaków

iglaki_1kg_wizualNAWÓZ WE  zmagnezem, siarką i mikroskładnikami pokarmowymi

Typ: nawóz NPK

Oferujemy Państwu profesjonalny kompleksowy nawóz służący do nawożenia roślin iglastych. Dostarcza roślinom wszystkich potrzebnych składników pokarmowych stymulujących wzrost i krzewienie roślin jednocześnie wzmacniając odporność na choroby. Każda granula zawiera pełny zestaw potrzebnych iglakom makro i mikroskładników zapewniając prawidłowy z rozwój systemu korzeniowego intensywny wzrost roślin. Nawóz ma odpowiednio dobrane proporcje składników pokarmowych do wymagań roślin iglastych. Pozwala to uniknąć nadmiaru lub braku jakiegoś składnika dając efekt wyrównanego wzrostu, połysku i pięknego wybarwienia igieł.

Zastosowanie

W zależności od rodzaju i wielkości rośliny: małe do 1 m wys.30-40 g/m2; 1-2 m wys. 40-50 g/m2; wyższe 60-70 g/m2
Zamknięta garść zawiera 40-60g nawozu

Nawożenie należy powtarzać 2-3 krotnie w odstępach ok. 4-6tygodni od ruszenia wegetacji do końca lipca. Nawóz rozsypać równomiernie w promieniu wyznaczonym przez koronę rośliny.

SKŁAD:

15% azotu (N)całkowitego, w tym: 5,0% azotu (N) azotanowego, 10,0% azotu (N) amonowego; 5%pięciotlenku fosforu(P2O5) rozpuszczalnego w obojętnym cytrynianie amonu, 4,0% pięciotlenku fosforu (P2O5)rozpuszczalnego w wodzie; 20% tlenku potasu (K2O) rozpuszczalnego w wodzie; 25% tlenku magnezu (MgO) rozpuszczalnego w wodzie; 25,0% trójtlenku siarki (SO3)rozpuszczalnego w wodzie; 0,5% boru (B) rozpuszczalnego w wodzie; 0,02% żelaza(F)rozpuszczalnego w wodzie 0,02% cynku (Zn) rozpuszczalnego w wodzie.

CHARAKTERYSTYKA:

bezchlorkowy,wieloskładnikowy, granulowany nawóz mineralny, przeznaczony do przedsiewnego i pogłównego nawożenia roślin iglastych.

INSTRUKCJA PRZECHOWYWANIA I TRANSPORTOWANIA:

Nawóz przechowywać w zamkniętych, oryginalnych opakowaniach,w pomieszczeniach suchych, z dala od żywności i pasz, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W czasie przechowywania i transportu chronić przed ciepłem, bezpośrednim nasłonecznieniem, zawilgoceniem i mechanicznym uszkodzeniem opakowań. W razie przypadkowego spożycia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Miejsca zanieczyszczone nawozem, obficie spłukać wodą.

Termin przydatności:

Przy zachowaniu warunków składowania – bezterminowo.

Producent:
Rosier S.A
1, rue du Berceau;
B-7911 Moustier; Belgia

Dystrybutor
Agrosimex Sp. z o. o.
Goliany 43;
05-620 Błędów

Nawozy w sklepie internetowym Agrosimex