Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

2 nagrody dla nawozu startowego Microstar PZ

Opublikowano: 02 marca, 2012

top_innowacje_logoZ przyjemnością informujemy o przyznaniu przez prasę fachową nawozowi startowemu Microstar PZ dwóch znaczących wyróżnień. Pierwsza z nich to Firmowy Hit Roku 2011, a druga to Top Innowacja Biznesu Ogrodniczego.

Nagroda Firmowy Hit Roku 2011 jest przyznawana przez redakcję Nowego Raportu Rolnego dla produktów, które wzbudzają na rynku szczególne zainteresowanie swoją innowacyjnością. Ważne są również ekonomiczne aspekty ich stosowania. Raport Rolny to opiniotwórcze pismo branżowe kierowane do indywidualnych gospodarstw rolnych oraz do różnych instytucji pracujących na rzecz rolnictwa.

Redakcja miesięcznika branżowego Biznes Ogrodniczy przyznała w styczniu nagrodę Top Innowacja nawozowi Microstar PZ. Jest to wyróżnienie przyznawane najbardziej nowatorskim produktom na rynku ogrodniczym. Microstar PZ otrzymał ją, ponieważ umożliwia ogrodnikom precyzyjne i skuteczne nawożenie młodych roślin, dbając przy tym o środowisko naturalne.

Biznes ogrodniczy to miesięcznik kierowany do właścicieli i pracowników sklepów i centrów ogrodniczych.  Pismo redagowane jest przez zespół specjalistów, znanych z branży ogrodniczej. Obecnie trwa trzecia edycja plebiscytu Top Innowacje.