Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

ROSAHUMUS duo

 rosahumus duo

• Rosahumus do storczyków

• Rosahumus do roślin zielonych

• Rosahumus do roślin kwitnących

 

Rosahumus Duo to gotowy do użycia aplikator 20 mililitrowy
2 w 1: kwasy humusowe z leonardytów i nawóz mineralny

 

Skład chemiczny:  wodny roztwór NPK, wodny roztwór Rosahumusu, stabilizator, barwnik.

Jak działają kwasy humusowe z leonardytów?

Leonardyty to minerały bogate w kwasy humusowe – główny składnik próchnicy glebowej. Nawożenie roślin kwasami humusowymi z leonardytów pozwala na szybkie wzbogacenie gleby w składniki organiczne, co pozwala na poprawę struktury gleby, lepsze zatrzymywanie i wykorzystanie przez rośliny cennych minerałów i wody. W rezultacie rośliny szybciej rosną i rozwijają się oraz są zdrowsze.

Jak działa Odżywka ROSAHUMUS Duo ?

Innowacyjny preparat Odżywka ROSAHUMUS Duo przeznaczony do wzmacniania i regeneracji wszystkich gatunków kwiatów. Dzięki specjalnej formule łączącej kwasy humusowe z leonardytów i nawozy mineralne z mikroelementami, znacząco poprawia kondycję roślin, poprawia strukturę gleby, wzmacnia system korzeniowy i pobudza do kwitnienia, wzrostu. Regularne stosowanie Odżywki ROSAHUMUS zapewnia pełne wigoru, sprężyste i soczyście zielone liście oraz długotrwałe kwitnienie. Preparat jest w postaci gotowych do użycia aplikatorów bez konieczności dawkowania, co zapewnia łatwe i komfortowe stosowanie.

Zalecenia i terminy stosowania:

Odżywkę ROSAHUMUS można stosować przez cały sezon, co 1-2 miesiące.

Na każdą roślinę należy stosować jeden aplikator.

1. Odetnij końcówkę aplikatora w zaznaczonym miejscu.

2. Włóż końcówkę aplikatora w podłoże tak, aby roztwór swobodnie wypływał. Roztwór wypływa z aplikatora przez około 48h.

3. Po opróżnieniu aplikator można usunąć z podłoża. Roztwór, który przedostał się do podłoża przy odpowiednim podlewaniu działa około 4 tygodni.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym :