Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Nowe opakowania nawozów Twój Ogród

Opublikowano: 01 grudnia, 2011

truskawki-maliny_1kg_wizual_mNawozy z serii Twój ogród mają nowe opakowania. Teraz na opakowaniach dominują soczysty ciemnozielony kolor i piękne zdjęcia roślin. Zamieszczono również dodatkowe informacje ułatwiające stosowanie produktów. Zmieniła się nie tylko szata graficzna, ale także kształt niektórych opakowań. Produkty o pojemności 1 kg są teraz dostępne w wyższych, kartonowych opakowaniach.

– Kiedy projektowaliśmy nowe opakowania dla nawozów przyświecały nam dwa cele: przyciągnąć uwagę konsumenta do naszego produktu oraz przekazać mu niezbędne informacje w jak najprostszy sposób. Dlatego nasze nawozy pakowane są teraz w kartoniki zadrukowane soczystymi kolorami i przykuwającymi wzrok zdjęciami, a informacje o dawkowaniu i stosowaniu są pokazane w prosty i czytelny sposób – mówi Piotr Barański z firmy Agrosimex.

Zmianie opakowań towarzyszyło wprowadzenie do oferty kilku nowych produktów. Są to m.in. nawóz startowy Microstar PZ z łatwo dostępnym fosforem, Rosahumus w większym opakowaniu 1 kg oraz Trójpak – Kwiaty na balkonie – zestaw nawozów do roślin kwitnących, zielonych oraz Rosahumus.

Zobacz także:

Poprzedni wpis: