Twój Ogród logo

NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
DO DOMU · NA DZIAŁKĘ · DO OGRODU

Zapraszamy na wystawę Zieleń to Życie 2012

Opublikowano: 02 sierpnia, 2012

ztzmW dniach 24-26 sierpnia 2012 roku w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędzie się XIX Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to Życie 2012”.

„ZIELEŃ TO ŻYCIE” to targi roślin, techniki ogrodniczej i architektury krajobrazu. Od 20 lat są centrum „zielonego biznesu” dla szkółkarzy i ogrodników, producentów i dostawców techniki i wyposażenia ogrodowego, przedstawicieli handlu, architektów krajobrazu i wykonawców usług.

„ZIELEŃ TO ŻYCIE” to największa prezentacja roślin w Polsce i Europie Środkowej, to także salon ogrodowych nowości i trendów, gdzie warto szukać inspiracji i czołowych produktów z branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska firmy Agrosimex. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą dla hurtowni, sklepów i centrów ogrodniczych. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu na naszym stoisku serię Twój ogród – środki ochrony roślin i nawozy w małych opakowaniach oraz atrakcyjny asortyment działu akcesoriów: rękawice i donice.

Agrosimex – Twój ogród
Stoisko nr 203 w hali nr 3

Na naszym stoisku podczas Targów „Zieleń to Życie 2012” czekają na Państwa wyjątkowe atrakcje – konkurs „Tabletowy Zawrót Głowy”, który rozpoczynamy już 16.08.2012r.

Nagroda główna:
Sony Tablet S
(Wartość nagrody 2000zł)
oraz nagrody pocieszenia

sony_tablet_s_m

Sony Tablet S może być Państwa własnością!

Więcej informacji o konkursie „Tabletowy Zawrót Głowy” w regulaminie.